54-й ВЕСНЯНИЙ СИМПОЗІУМ ВІЗАНТІЇ

22 листопада 2021 року
Заклик до безкоштовної комунікації: 54-й весняний симпозіум візантійських студій
“Матеріальна релігія у Візантії та за її межами”.

18-20 березня 2022 року, Corpus Christi College та All Souls College, Оксфорд.

54-й щорічний весняний симпозіум візантійських студій відбудеться в Оксфорді на тему «Матеріальна релігія у Візантії та за її межами» 18-20 березня 2022 року. Симпозіум об’єднує візантійські дослідження з серією інноваційних підходів до матеріальної природи та реалій релігії. – виведення на перший план методологічних, історико-археологічних проблем вивчення релігії через образотворчу та матеріальну культуру. Беручи широкий географічний і хронологічний погляд на візантійський світ, Симпозіум охопить всю Афро-Євразію та від Античності до періоду після падіння Константинополя. Панелі будуть розміщені за темами «Об’єкти в русі», «Релігія в 3D», «Релігійні ландшафти», «Речі без контексту», «Речі та їх контекст» та «Просторові підходи до релігії».

На додаток до звичайних панельних доповідей, вступної лекції та заключної лекції для широкої громадськості, ми запрошуємо на 10-хвилинні повідомлення про поточні дослідження в галузях, пов’язаних з темою симпозіуму. Будь ласка, надішліть свій реферат (не більше 300 слів) Іне Джейкобс (Ine.Jacobs@univ.ox.ac.uk) до 10 грудня 2021 року.

Серед підтверджених доповідачів: Біргіт Меєр, Енн Лестер, Парома Чаттерджі, Девід Франкфуртер, Мірто Вейку, Троельс М. Крістенсен, Беате Фріке, Беатріс Казо, Анн-Марі Ясін, Франческа Делл’Акуа, Пітер Франкопан.

Основні сесії симпозіуму та прийом відбудуться в Corpus Christi College, з безкоштовними комунікаціями та вечерею в All Souls College.

Вартість та реєстрація:
Повна вартість: £120
Члени SPBS: £100
Студенти/неоплачувані: 60 фунтів стерлінгів

Плата за одноденну реєстрацію: Повна вартість: £60; Члени СПБС: £50; Студенти/неоплачувані: 30 фунтів стерлінгів.

Незабаром на веб-сайті симпозіуму буде доступна онлайн-форма для бронювання з додатковими деталями реєстрації та оплати.

Симпозіархі:
Яш Елснер, Іне Джейкобс, Джулія Сміт.

You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂